Terug naar overzicht

Kootwijkerzand 3, Amersfoort

Kootwijkerzand 3, Amersfoort

In de architectuurwijk Kattenbroek ligt deze royale eengezinswoning met 5 slaapkamers, een diepe achtertuin en een aangebouwde stenen berging. Door de uitbouw op de bovenste verdieping zijn twee extra slaapkamers gerealiseerd. Een andere prettige bijkomstigheid is dat deze woning met maar liefst 12 zonnepanelen een energiezuinige woning is.

Kootwijkerzand kenmerkt zich als een rustige straat met voornamelijk bestemmingsverkeer en voldoende parkeergelegenheid voor de deur. Daarbij ligt winkelcentrum Emiclaer en het park Schothorst op loopafstand. Ook Station Schothorst ligt op korte afstand en binnen vijftien minuten fietsen ben je in de binnenstad van Amersfoort.

De indeling is als volgt:

Entree, hal met de meterkast, modern toilet, een bergkast, de trapopgang en toegang tot de woonkamer. De lichte woonkamer heeft een fraaie laminaat vloer en een eetgedeelte met zicht op de diepe achtertuin. Aansluitend de open keuken met een deur naar de tuin. De ruime keuken met veel bergruimte is uitgevoerd in een lichte kleurstelling en voorzien van de benodigde inbouwapparatuur waaronder een koelkast, magnetron, 5-pits gasfornuis, quooker, afzuigkap, een vaatwasser en voor de kookliefhebber een uitgebreide solitair oven. Het geheel is afwerkt met een natuurstenen aanrechtblad.

Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping drie slaapkamers en de geheel betegelde badkamer met ligbad, inloopdouche, toilet, wastafelmeubel en designradiator.

Tweede verdieping:
Door de uitbouw zijn er op de tweede verdieping twee ruime slaapkamers gerealiseerd. Een van de slaapkamers is voorzien van een ingebouwde kastenwand. Op de voorzolder bevindt zich de wasmachine- en drogeraansluiting, de omvormer voor de zonnepanelen en de cv-ketel.

Tuin:
De diepe achtertuin ligt op het oosten en heeft een achterom. Naast de stenen berging bevindt zich achter in de tuin een extra houten berging voor het opbergen van het tuingereedschap, tuinkussens e.d.

Kenmerken:
– Rustige, kindvriendelijke woonwijk met alle voorzieningen in de directe nabijheid.
– De woning is voorzien van 12 zonnepanelen.
– Ruime en goed onderhouden energiezuinige woning.

Heeft u interesse in deze woning? Maak dan een afspraak voor een bezichtiging. Schakel dan uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vindt u op Funda.